pucle logo
REFERENCE

Firma

Provedené práce

Hodnocení

Pavol Šimko
Skanska a.s.
závod Pozenmího stavitelství Morava
Dobrý den.
Potvrzujeme týmto, že prevedené práce na stavbe pre fa. SKANSKA /Fibertex Svitavy/, boli prevedené včas a vo vzornej kvalite.
Ďakujeme za spoluprácu.
PhDr. Erich Stündl
kancelář starosty a tajemníka
Městský úřad Svitavy
Vámi odvedená práce byla současně vždy vykonána velmi rychle a ve velmi dobré kvalitě. Všem zákazníkům můžeme Vaši firmu doporučit.Těšíme se na další spolupráci.
ZŠ a MŠ Svitavy Mytí špatně přístupných oken ano,geniální. Pěkná cena a precizně odvedená práce s nemožným přístupem. Děkujeme. :-),
ZŠ a MŠ Svitavy - Lačnov
Městský úřad Svitavy
Jiří Zelinka
vedoucí oddělení
hospodářské správy
Provádění úklidových prací Firma PUCLE služby s.r.o., která v prostorách celého Městského úřadu čistila koberce a čalouněné židle, odvedla kvalitní práci. Všechny nečistoty i skvrny např. od kávy, se pracovníkům podařilo vyčistit. Pracovníci, kteří jsou klienty chráněného bydlení ve Svitavách, byli velice šikovní a pečliví. Rovněž komunikace s celým pracovním týmem pod vedením jednatele panem Liborem Loderem, byla bezproblémová. Vše co slíbili, dodrželi.
Těší nás, že jsme také pracovně podpořili klienty chráněného bydlení z Domova na rozcestí ve Svitavách. A tím celé sociální podnikání, které je prioritou firmy Pucle služby s.r.o..
JUDr. Lucie Bartoňová
za NEMO, sdružení,
správce domu
Provádění úklidových prací Jako správci domu v Brně, Bayerova 10, zajišťujeme mimo jiné i úklid společných prostor v tomto domě. Již delší dobu pro nás tento úklid provádí firma PUCLE SLUŽBY s.r.o., IČ 49451901, se sídlem Kounicova 681/10, 602 00 Brno, se kterou jsme spokojeni.
Mgr. Pogoda Michal
vedoucí EO Svitavy
Hloubkové vyčištění sedaček, a matrací Dobrý den,

jako refenci mohu vyseknout "pouze" hlubokou poklonu, jelikož ve stavu v jakém byla sedačka před Vaším zásahem, jsem nevěřil, že by se sní dalo něco dělat ... . Ještě jednou díky
Veronika Opletalová
učitelka, výtvarnice (alergička)
Hloubkové vyčištění sedaček, a matrací Po vyčištění se mi znatelně ulevilo, je to rozdíl. S prací firmy jsem velmi spokojena. Cenově dostupné, poctivé a důkladné. A hlavně účinné.
penzion U Kašny Čištění, koberce, sedačky, oprava nábytkové stěny velice spokojená apřekvapená ochotou a kvalitou práce

Iva Minářová - recepční
Al & Pa
cestovní kancelář
Čištění mikrobusu Věc provedena pečlivě a stoprocentně (další spolupráce)

Mgr.Aleš Jarošek
tel.: 602 741 890, 603 256 68
Skype: ckalpa1
Sdružení
Podané ruce, o. s.
Čištění interiéru osobního auta Děkovný dopis.doc

Radovan Voříšek - místopředseda sdružení a vedoucí primární prevence
Advokátní kancelář
JUDr. Smejkal
Čištění prosklené zimní zahrady a mytí oken v kancelářských prostorách Firma Pucle odevzdala šetrnou a precizní práci dle našich požadavků.
Autopark Brno a.s. Nissan, Hyunday Čištění interiérů vozidel, ošetření plastů Dobrá spolupráce, vždy vše včas, precizně a spolehlivě provedeno, velká spokojenost.

Jaroslav Kobzínek - vedoucí provozovny Kr.pole
Restaurace KINOKAVÁRNA Čištění a impregnace kožených sedaček "...s prací firmy Pucle jsme byli nadmíru spokojeni. Firma odvedla překvapující výkon nad naše očekávání, práce byla na výbornou"

Lukáš Vrbas - provozovatel Kinokavárny
tel.: 777 758 216