pucle logo

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Firma PUCLE služby, s.r.o., nabízí seriózní náhradní plnění, tedy plnění povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením dle novely zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Pro organizace s minimálně 25 zaměstnanci nabízíme na Svitavsku celou škálu možností náhradního plnění.

PUCLE služby, s.r.o., splňují podmínky uvedené v § 81 odst. 2 písm. b) zákona o zaměstnanosti., tj. jsou subjektem zaměstnávajícím více než 50% OZP. Jsme spolehliví dodavatelé úklidových a čisticích služeb.

Náš tým pracuje společně, a pokud se rozhodnete neplatit odvody, ale raději nám svěřit zakázku, poznáte jej osobně. Nejsme vzdálení, fiktivní, ale jsme tady a připraveni převzít za vás starosti s úklidem.

Náhradní plnění je velmi výhodné vzhledem k našemu místu působení zvláště pro firmy sídlem nebo pobočkou ve městech Svitavy, Moravská Třebová, Česká Třebová, Litomyšl, Lanškroun, Březová nad Svitavou, Letovice, Jevíčko a Polička. Jsme však schopni provádět zakázky i ve vzdálenějších lokalitách, např. v krajských Pardubicích nebo Brně. Záleží na konkrétní domluvě.

Jaké zakázky v rámci náhradního plnění přijímáme?

Neplaťte státu povinné odvody, dejte raději práci lidem s hendikepem z vašeho okolí.

Za kolik korun je třeba objednat služeb u PUCLE služby, s.r.o., abych nemusel povinné odvody do státního rozpočtu platit?

Zákon říká, že přepočet odebraných výrobků nebo služeb nebo zadaných zakázek je prováděn podle § 18 vyhlášky tak, že se cena všech skutečně zaplacených výrobků nebo služeb nebo zadaných zakázek (vše bez DPH) vydělí sedminásobkem průměrné mzdy v národním hospodářství za 1.-3. čtvrtletí daného kalendářního roku. Výsledná částka se rovná počtu OZP, které je možno započítat do plnění povinného podílu. (zdroj Ministerstvo práce a sociálních věcí)

Jednodušeji odpovědět nelze?

Ale samozřejmě, že lze. Jestliže máte 25 zaměstnanců, z nichž žádný není zdravotně postižený (dle Zákona 435/2004 Sb.), musíte odvést státu přes 60 tisíc korun (61 020 Kč), nebo můžete využít náhradního plnění formou objednávky služeb např. od PUCLE služby, s.r.o., ve výši 170 856 Kč, přičemž faktury uplatníte jako nákladové položky.

Kolik ušetříte na odvodech, si můžete spočítat v daňovém kalkulátoru.

Jaké služby za zmíněný obnos poskytujeme?

Jako náhradní plnění za jednu osobu zdravotně postiženou vám celý rok můžeme každý den uklízet vaši provozovnu. Občasné úklidy, čištění interiérů automobilů, vyklízení nemovitostí pro realitní kanceláře atp. jsou další možností, jak zkombinovat možnosti náhradního plnění.

PUCLE SLUŽBY s.r.o.
Kounicova 681/10
Brno 602 00

Provozovna:
Opatov 229, 569 12 Opatov

IČ: 49451901
Spisová značka: C 12825
vedená u Krajského soudu v Brně

tel: 731 402 751
www.pucle.eu
info@pucle.eu