pucle logo

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU AUT A AUTOBUSŮ

Popis služby | Ceník | Objednávka | Reference

Čištění interiérů automobilů

Čistíme interiéry automobilů osobních, dodávkových i nákladních nebo autobusů. Odstraníme nečistoty z koberců, sedadel, čalounění, oživíme plasty, vyleštíme okna. Provádíme jednorázovou, sezónní i pravidelnou údržbu. Důkladně vyčistíme interiéry automobilů zakoupených v bazarech, abyste se v nově zakoupeném voze cítili okamžitě jako ve svém. Rovněž dáme interiér vašeho vozu do dobré kondice před jeho prodejem.

Nabídka pro firmy a organizace

Pro firmy nabízíme údržbu interiérů vozového parku jako možnost náhradního plnění, ať již jako jednorázovou službu, nebo jako údržbu v pravidelných, zákazníkem stanovených intervalech. Potřebujete poděkovat svým obchodním partnerům? Věnujte jim dárkový poukaz na kompletní čištění interiéru vozidla. Uplatněte si ho v nákladech a započítejte jako náhradní plnění. Potěšíte nejen vaše spolupracovníky nebo zákazníky, ale uděláte dobrý skutek, který se navíc vyplatí.

Potřebujete-li více informací, kontaktujete Libora Lodera na telefonu 731 402 751.

Čištění extrakční metodou

Interiéry vozidel čistíme mokrou cestou (extrakční metodou) – na čištěnou část ve vozidle pod tlakem vstřikujeme čisticí médium, které se následně odsaje do sběrné nádoby. Při tomto způsobu čištění jsou odstraněny nečistoty, prach, roztoči a nežádoucí pachy. Původní barvy se oživí a zůstane příjemná vůně. Doba schnutí je závislá na druhu čištěného materiálu a teplotě prostředí (cca 2–4 h).

Extrakční metoda je vhodná pro údržbu interiéru vozu, neboť účinně zbaví usazeného prachu v kobercích a sedačkách. Tento způsob čištění je velice šetrný a prodlužuje životnost veškerých textilních povrchů.

Čištění interiéru zahrnuje